Zaznacz stronę

O nas
i o naszym obiekcie

Warszawa
100+ Letni
12 pokoi, 26 Gości
Od 300 PLN/noc
Apple Inn mieści się w ścisłym centrum Warszawy

przy ulicy Chmielnej 21

na poddaszu XIX wiecznej Kamienicy Jabłkowskich, która przed laty stanowiła zaplecze przyległego do niej słynnego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich. Wystrój Apple Inn nawiązuje do historii miasta i rodzinnej firmy Jabłkowskich, przez którą jest prowadzony.

 

Apple Inn

oferuje czyste, klimatyczne i wygodne pokoje jedno, dwu, oraz trzyosobowe

wyposażone w wygodne łóżka (pojedyńcze lub podwójne), łazienkę, telewizor LCD, z dostępem do telewizji satelitarnej oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W całym obiekcie jest też bezpłatny dostęp do internetu. Goście mają do dyspozycji windę, aneks kuchenny, biblioteczkę z książkami i ogólnodostępne stanowisko komputerowe.

Na parterze kamienicy mieści się czynna od 6. rano serwująca wyśmienite śniadania znana francuska piekarnio – kawiarnia Vincent. Cena śniadania waha się od 20 – 45 zł
W kamienicy poza pokojami gościnnymi mieszczą się m.in. dwie kawiarnie, a na jej dziedzińcu działa plenerowa galeria prezentująca współczesne fotografie Warszawy. Pobliskie ulice to stołeczne zagłębie restauracji, kawiarni, klubów, oraz sklepów i butików.

Apple Inn znajduje się w odległości ok. 200 metrów od stacji metra „Centrum”, przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia sprawne poruszanie się po Warszawie. W odległości kilku do kilkunastu minut spaceru znajdują się m.in. Dworzec Centralny, Stare Miasto, ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście, Muzeum Narodowe, Pałac Kultury, oraz Stadion Narodowy.

Zwiedzaj Warszawę stylowo

Mamy wolne pokoje!

Dom Towarowy Bracia
Jabłkowscy S.A.

Apple Inn ul. Chmielna 21 lok. 1,
00-021 Warszawa

13 + 15 =