W samym centrum Warszawy

Apple Inn znajduje się w Warszawie przy ulicy Chmielnej 21 na terenie Kamienicy Jabłkowskich – wejście przez bramę, drzwi po lewej stronie w dziedzińcu.

Parking

Ulica Chmielna to deptak z ograniczonym dostępem dla samochodów. W odległości od kilkudziesięciu metrów od Apple Inn (m.in. ulice Bracka, Zgoda) znajduje się dużo miejsc parkingowych objętych strefą płatnego parkowania (bezpłatne parkowanie w sobotę, niedzielę i święta oraz w dni powszednie w godzinach 17:00-8:00)

Z lotniska im. Fryderyka Chopina (Okęcie)

Dojazd taksówką poza godzinami szczytu zajmuje kilkanaście minut i kosztuje ok 30 zł.

Dojazd autobusem komunikacji miejskiej 175 poza godzinami szczytu zajmuje ok 30 min. Od przystanku "DH Smyk" do Apple Inn pozostaje do przejścia ok 200 m.

Z dworca PKP Warszawa Centralna

Dojazd taksówką poza godzinami szczytu zajmuje kilka minut i kosztuje ok 15 zł.

Dojazd autobusem komunikacji miejskiej 175 (z przystanku "Dworzec Centralny 01" naprzeciwko hotelu Marriott) zajmuje kilka min. Od przystanku "DH Smyk" do Apple Inn pozostaje do przejścia ok 200 m.

Dojazd dowolnym tramwajem z przystanku "Dworzec Centralny 07" jadącym Alejami Jerozolimskimi w stronę Wisły zajmuje kilka minut. Od przystanku "DH Smyk" do Apple Inn pozostaje do przejścia ok 200 m.

Pieszo z Dworca Centralnego do Apple Inn można się dostać w ok. 10 minut.